KabelkoBatoh pro pejskařky LUX - Butterfly

Kombinuje v sobě eleganci dámské kabelky s pohodlím a funkčností batohu. Je dostatečně prostorný a s tvým hafanem jej můžeš doladit s použítím dalších doplňků Sue Mayty jako jsou postroje, vodítka či obojky. Buďte originální a styloví při vašich společných aktivitách.

Momentálně nedostupné
1 490 Kč
RS (216)
Akce Novinka
V přední části Sue Mayty - KABELKOBATOHU najdeš kapsu na zip, která je ideální pro různé drobnosti, které chceš mít rychle po ruce bez nutnosti otevírání hlavního úložného prostoru. Pod klopou je navíc skryta jedna otevřená kapsa, kterou na první pohled není vidět. Samotná klopa je opatřena magnetickým zapínáním. Potřebné osobní věc, ale i láhev s vodou se ti vejde do hlavního prostoru kabelkobatohu, který se opět uzavírá zipem. Ten je opravdu bohatý na prostor a hravě se do něj vejdou i knihy, či učebnice do formátu A4. Na zadní straně našeho vychytaného kabelkobatohu je otevřená kapsa se snadným přístupem k pamlskům pro chlupatého miláčka, které už nemusíš nosit, kde se dá.

Součásti kabelky jsou dva popruhy, které jsou snadno nastavitelné a ke kabelce jsou připojeny pomocí kovových karabin. Jednoduchou manipulací je možné popruhy přepnout na kroužky v horní částí a získat tak kabelku přes rameno, nebo do ruky. Snadný trikem zase vytvoříte přepnutými popruhy na zadní části praktický batoh. Všechny popruhy jsou rovněž délkově nastavitelné. Modely LUX jsou určeny všem, kteří hledají elegantnost a funkčnost v jednom. Vše je navrženo tak, aby jste si vy a váš čtyřnohý kamarád užili ty nejkrásnější chvíle.

Protože milujeme zvířata, na výrobu používáme veganskou kůži (více se o tomto materiálu dozvíte v našich informačních materiálech).  Na designové látky byla použita ta nejkvalitnější bavlna. Zaručující její dlouhou životnost a odolnost.

Kabelkobatoh si můžete objednat ve stejném vzoru jako naše venčící kabelky Prestige.

Akční cena 1199 Kč platí pouze na produkt skladem a tedy KabelkoBatoh Butterfly!

Materiál: 100% bavlna, 100% PU (podlep 100% COT)

Rozměry:  300 x 320 x 100 mm