Vše o nás

VÍTEJTE U NÁS, JSME MAYTY TEAM

Šití a navrhování designu je naše velké hobby a to především s použitím zajímavých materiálů.

Naším hlavním cílem je, aby se k vám dostal opravdu propracovaný a jedinečný kousek. Nebereme důraz na kvantitu, ale věnujeme speciální péči při výběru vhodné látky, materiálu i kovových doplňku pro jednotlivé výrobky z naší dílny.

A kdo jsem já SUE? Jsem pejskařka duší i tělem. Chodí nás po světe takových hodně, a pro každého z vás chci něco originálního. Mimo toho jsem milovnice kvalitních látek a zbožňuji kreativní činnost, která mě dokonale naplňuje. Vzhlédla jsem se v navrhování střihů praktických kabelek, batohů nebo pamlskovníků.

Než vpustím některou z našich věcí na náš e-shop, projde si dlouhou cestou. Od návrhu modelu přes výběr vhodné kombinace materiálů až k samotné realizaci prototypu. Každý nový produkt vždy testuje naše buldočí dáma, která má vkus typicky francouzský. Dobrovolně se stala testerkou a modelkou všech nových věciček, jen při focení se do fotoaparátu zásadně nekouká.

Cestuji po světe, abych získala novou inspiraci a našla pro vás něco originálního. Proto jsou všechny naše kolekce limitovány množstvím. Z každého dekoru látky ušijeme pouze určitý počet sad, případně jejich různou kombinací, a to je vše. S každou kolekcí, se kterou se loučíme přemýšlíme nad další novou, která si snad znovu najde své obdivovatele.

Náš tým netvořím sama, to v žádném případě. Mám kolem sebe pár úžasných lidí, kteří dělají ze značky to, čím je dnes. Samozřejmě na správu webu a sociálních sítí máme u nás taky svého človíčka, který se o vše stará.

Stále vymýšlíme nové nápady, aby bylo z čeho vybírat, a tak tvoříme další a další „Maytanky“ pro nevšední kolekce. Věříme, že existuje neuvěřitelné množství materiálu, látek a doplňků, které se dají správnou a vkusnou volbou změnit v parádní kousek. Tak se každý den i díky vám posouváme vpřed.

A až budete držet svůj Mayty kousek v ruce, vězte, že je to víc než jen sešitá látka s nějakými popruhy a zipy. Je v tom část našeho umu. Čas a úsilí toho, kdo se podílel na návrhu, přes výběr materiálu, na samotné výrobě, balení balíčku až po jeho podání přepravní službě. Prostě od pejskařů pro pejskaře.

pp_2

NAŠE MATERIÁLY

Na venčící kabelky, stejně jako obojky, vodítka a pamlskovníky používáme nádherné designové látky z různých koutů světa ze 100% bavlny. U kolekcí Classic se využívá 100% PES s hydrofobní úpravou, funkční a snadno udržovatelné. Velké množství především tematických látek si sami navrhujeme a pro vás necháváme vyrábět.

Nadevše milujeme zvířata, proto naše kabelky Prestige zdobí veganská kůže, což je umělá useň, která je z kvalitních materiálů neživočišného původu a neobsahuje žádné PVC.

Více o ošetření naších produktů naleznete ZDE.