Rea - venčící kabelka LUX

Rea nám připomína mořské vlnění, proto je to ideální kousek pro pejskaře, kteří milují vodní živel. Kombinace šedé a modré nám učarovala a myslíme, že jo to opravdu hezký a učelný doplněk pro společné chvíle venčení. Navrženo pro stylové pejskaře. Na této kabelce z kolekce PRESTIGE najdete kovové komponenty v barvě stříbra.

pamlskovník
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
1 299 Kč 1 498 Kč od 1 299 Kč –20 % –17 % až –20 % 1 039 Kč 1 239 Kč od 1 039 Kč
Rea ETSY front
Akce
1 299 Kč 1 498 Kč od 1 299 Kč –20 % –17 % až –20 %
Přední část kabelky tvoří kapsa na zip, která je ideální pro sáčky na "psí nadělení". Přes přední otvor rychle vytáhneš sáček, bez nutnosti jejího otevírání. Je to praktické a zvládneš to hravě a rychle. Hračky a potřebné osobní věci a i láhev s vodou se ti vejde do hlavního úložného prostoru tašky, který se opět uzavírá zipem. Na zadní straně naší vychytané kabelky je otevřená kapsa se snadným přístupem k pamlskům, které už nemusíš nosit, kde se dá.

Součásti kabelky je popruh, který je snadno nastavitelný a ke kabelce je připojen pomocí kovových karabin. Modely LUX jsou určený všem, kteří hledají elegantnost a funkčnost v jednom. Vše je navrženo tak, aby jste si vy a váš čtyřnohý kamarád užili ty nejkrásnější chvíle.

Protože milujeme zvířata, na výrobu používáme veganskou kůži (více se o tomto materiálu dozvíte v našich informačních materiálech).  Na designové látky byla použita ta nejkvalitnější bavlna. Zaručující její dlouhou životnost a odolnost.

 

Materiál: 100% bavlna, 100% PU (podlep 100% COT)

Rozměry: 240 x 250 mm