Tropical - venčící kabelka LUX

Krásné syté barvy všem připomenou úžasné exotické ostrovy, které jsou plné pestrobarevných rostlin a ptáků. Tropical je hravý model kabelky s naší kolekce Prestige pro stylové pejskaře, kteří se chtějí líbit na procházkách ve dnech všedních i svátečních. Kabelku zdobí kovové komponenty ve stříbrné barvě.

Momentálně nedostupné
1 039 Kč –4 % 999 Kč
Tropical ETSY front
Akce
1 039 Kč –4 %
Přední část kabelky tvoří kapsa na zip, která je ideální pro sáčky na "psí nadělení". Přes přední otvor rychle vytáhneš sáček, bez nutnosti jejího otevírání. Je to praktické a zvládneš to hravě a rychle. Hračky a potřebné osobní věci a i láhev s vodou se ti vejde do hlavního úložného prostoru tašky, který se opět uzavírá zipem. Na zadní straně naší vychytané kabelky je otevřená kapsa se snadným přístupem k pamlskům, které už nemusíš nosit, kde se dá.

Součásti kabelky je popruh, který je snadno nastavitelný a ke kabelce je připojen pomocí kovových karabin. Modely LUX jsou určený všem, kteří hledají elegantnost a funkčnost v jednom. Vše je navrženo tak, aby jste si vy a váš čtyřnohý kamarád užili ty nejkrásnější chvíle.

Protože milujeme zvířata, na výrobu používáme veganskou kůži (více se o tomto materiálu dozvíte v našich informačních materiálech).  Na designové látky byla použita ta nejkvalitnější bavlna. Zaručující její dlouhou životnost a odolnost.

 

Materiál: 100% bavlna, 100% PU (podlep 100% COT)

Rozměry: 240 x 250 mm